ENG
Київ, вул. Донецька 8/10
Контакти
(099) 251-61-43
(096) 440-04-06
(044) 245-85-54

Місто Київ, вул. Донецька 8/10,
Солом’янський район

ПН-ПТ 9:00 – 20:00
СБ 10:00 – 16:00 
НД – вихідний

Відгуки
від реальних клієнтів клініки
Ольга Барилюк
4 місяці тому
Я та моя родина являємось пацієнтами клініки уже 10 років.
Вдячна за те, що якісно пролікували зуби та навчили слідкувати за правильною гігієною. Тепер я раз в пів-року відвідую лікаря стоматолога (плановий проф.огляд тут безкоштовний) та за необхідності роблю професійну чистку (з хорошою знижкою) Дуже подобається доброзичлива атмосфера клініки. Не можу не зазначити про комплексний командний підхід у лікуванні. Кожен працівник тут виконує свою роботу на відмінно. Дякую!
Olena Beskrovna
рік тому
Чудова клініка! Охайно. Доброзичливий і привітний персонал. Сучасна техніка.
Лікувала зуби у лікаря Романенко Тетяни Францівни. Кваліфікований лікар, знавець своєї справи, відповідально й клопітливо ставиться до роботи. Як людина, позитивна і турботлива. Лікувати зуби в такого лікаря одне задоволення 🤗
Helena Boiko
рік тому
Уважний та доброзичливий підхід до лікування. Кілька років звертаюсь до цієї клініки, де почуваю себе комфортно, не зважаючи на моє хвилювання від будь-яких стоматологічних процедур. Тут мені і брекети ставили, і видаляли зуби мудрості, і лікували хворі зуби. Рекомендую!
Andrew Myhailychenko
2 роки тому
Звертаюсь сюди постійно протягом року-півтора. Адекватні ціни та приємний персонал. До якості робіт нарікань немає. Є система знижок.
Made on
Tilda