ENG
Київ, вул. Донецька 8/10
Контакти
(099) 251-61-43
(096) 440-04-06
(044) 245-85-54

Місто Київ, вул. Донецька 8/10,
Солом’янський район

ПН-ПТ 9:00 – 20:00
СБ 10:00 – 16:00 
НД – вихідний

Протезування
на Солом’янці
Працюємо за покликом серця для вашої родини
Заповніть форму
щоб записатись до лікаря
Заповнюючи форму Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних.

Ортопедична стоматологія - це лікування та протезування зубів з метою відновлення функцій зубощелепної системи.


Існує кілька видів протезування зубів, які розрізняються за способом установки зубних протезів, вартості та іншими параметрами. Це:


 • знімне протезування
 • незнімне протезування
 • умовно знімне протезування

Вид протезування підбирається лікарем індивідуально для кожного пацієнта. Тут впливають різні фактори, наприклад, вибір матеріалу, з якого буде виготовлений зубний протез, ціна усього лікування, медичні показання, побажання пацієнта. Після цього складається план лікування.


Металокерамічні коронки — найбільш часто застосовуються в якості опорних елементів при протезуванні зубів. Дозволяють домогтися передбачуваних результатів за рахунок дотримання естетичних і функціональних вимог.


Протезування зруйнованого зуба, зі збереженим коренем


Якщо сам зуб зруйнований, але збережено його корінь, який в змозі витримати більш-менш значне навантаження, рекомендується встановити одиничну коронку. У ході підготовки до протезування одиничними коронками спочатку проводять лікування кореневих каналів, після чого канал герметизують. Знімаються відбитки з кореневих каналів, в зуботехнічній лабораторії моделюються і відливаються культьові штифтові вкладки. Ці вкладки фіксують в корені зуба на цемент. Згодом на культьовую вкладку цементують штучну коронку.Протезування за допомогою мостовидних протезів


У разі якщо корінь зуба зберегти не вдається, лікар може запропонувати установку мостоподібного протеза, який кріпиться на свої, поруч стоячі зуби. Однак такий вид протезування має суттєві недоліки:


 • необхідність обточувати власні зуби
 • збільшення навантаження на здорові опорні зуби
 • розсмоктування і збиток кістки в тому місці, де раніше знаходився корінь зуба
 • можливість замістити максимум 3-4 відсутніх зуба


Протезування при відсутності одного або декількох зубів


Якщо відсутній один або ціла група зубів, стоматологи «СТОМАТ СИСТЕМ», за відсутності протипоказань, порекомендують протезування з опорою на імплантатах і установку одиничних коронок або протезування з використанням мостоподібного протеза.


Протезування на імплантатах


Саме імплантація відкрила безмежні можливості протезування - завдяки їй стало можливим заміщати дефекти зубного ряду будь-якої протяжності. Суть протезування на імплантатах в тому, що в кістку щелепи імплантується штучний корінь, на який встановлюються абатмент (головка) і коронка. Процес лікування локальний і цілком зосереджений в області відсутніх зубів, що дозволяє зберегти цілісність і здоров'я збережених зубів пацієнта. У цьому випадку штучна конструкція буде абсолютно не відрізняється від сусідніх природних зубів.


Знімне протезування


Знімні ортопедичні конструкції використовуються у випадках повної відсутності зубів або якщо власні зуби, виступаючі в якості опорних, не можуть витримувати жувальне навантаження. Знімні конструкції будь-яких типів (у тому числі і на імплантатах) дозволяють вирішувати питання при повній або частковій відсутності зубів. Вони візуально не відрізняються від керамічних чи інших коронок, встановлених на «своїх» зубах. Знімні протези "лежать" на яснах , в результаті чого навантаження розподіляється не тільки на опорні зуби , але і на слизову оболонку (або тільки на неї , якщо опорні зуби відсутні). При гарній фіксації знімного протеза не виникає дефектів мовлення , незручностей , пов'язаних з прийняттям їжі , на ніч протез залишається в порожнину рота. При поганій фіксації протеза лікар може запропонувати пацієнту установку умовно-знімної конструкції з опорою на імплантати. Фіксація умовно-знімного протеза до імплантатів здійснюється за допомогою гвинтів , які проходять через жувальну поверхню зубів штучної реставрації.


Знімні протези можуть бути повними (за відсутності всіх зубів) або частковими. У свою чергу, часткові знімні протези можна розділити на пластинкові протези (виготовлені з пластмаси) і бюгельні (виготовлені із застосуванням металевої дуги). Для фіксації частково-знімних протезів розроблені спеціальні замки, які не видно в місці прикріплення (замість гачків, що охоплюють зверху зуб), вони прості і зручні у використанні.


Використовуючи сучасні матеріали і співпрацюючи з кращими зуботехнічними лабораторіями, ми можемо запропонувати будь-які конструкції і задовольнити запити найвимогливіших пацієнтів.


Вініри – це керамічні накладки на зуб, які часто застосовуються при естетичному протезуванні і призначені для усунення таких дефектів:


 • Відколи й тріщини емалі
 • Плями на зубах (флюороз)
 • Щілини між зубами (треми і діастеми)
 • Колір зубів (зробити зуби світлішими)
 • Усунення каріозних поразок на зубах
 • Усунення клиновидних дефектів
 • Зміна аномального положення і форми зуба

За допомогою керамічних вінірів можна досягти потрібної форми і кольору зубів, отримати бажану ідеальну посмішку. Зуби виглядають дуже природно. Дизайн посмішки індивідуальний! Залежно від мети установки розрізняють такі типи вінірів: естетичні, що відновлюють форму зуба, що відновлюють форму зубного ряду, для корекції дефекту кольору зуба та ін. Основна перевага, якою володіють вініри, - це те, що зуб залишається живим і живе набагато довше, ніж під коронкою.

 

Більш докладно про ортопедичну стоматологію Ви можете дізнатися, поставивши запитання нашим фахівцям. Кваліфікований стоматолог-ортопед допоможе Вам вибрати зубні протези, а також відповість на всі питання, що стосуються вартості протезування зубів, правил догляду за протезами і т.д.

Made on
Tilda